Home / Teams / Omkadering

Omkadering

Pagina delen

Stichter Club

Luc

Luc Wallays

Stichter Club

Raad van bestuur

Fangio

Fangio Hoorelbeke

Penningmeester

0492038883 fangio.hoorelbeke@gmail.com
Geert

Geert Wallays

Secretaris

0493517674 wallays@edpnet.be

Ploegleiding

Gunther

Gunther Deforche

Ploegleider miniemen

0475240729 gunther.deforche@bitbull.be
Filip

Filip Hellebuyck

Ploegleiders nieuwelingen en junioren

0494783297 filip.hellebuyck@skynet.be
Wesley

Wesley Decru

Ploegleiders nieuwelingen en junioren

0497287161 wesley.decru@telenet.be
Gerdi

Gerdi D'Hondt

Ploegleiders nieuwelingen en junioren - Contactpersoon nieuwelingen

0477550595 gerdi.dhondt@telenet.be

Trainersteam

Dieter

Dieter Desmedt

Hoofdtrainer miniemen en aspiranten

0472476436 dieter_desmedt@hotmail.com
Arne

Arne Wallays

Hoofdtrainer nieuwelingen en junioren

0472712401 arnewallays2@hotmail.com
Pieter

Pieter Bogaert

Trainer veld

0477323888 p_bogaert@hotmail.com
Fangio

Fangio Hoorelbeke

Trainingsbegeleiding

Josephine

Josephine Demeyere

Trainingsbegeleiding

Pieter

Pieter Develtere

Trainer piste

0485132162 pieter@eenfoto.be

Technische staf

Elise

Elise Carpentier

Verzorger

Marnix

Marnix Montmorency

Service course

Johan

Johan Lamote

Mecanicien

Frederik

Frederik Demuyt

Mecanicien

Ivo

Ivo Myngheer

Verzorger - Mecanicien

Dieter

Dieter Desmedt

Verzorger

Tom

Tom Dedeurwaerder

Verzorger

Geert

Geert D'Hollandere

Verzorger

Sponsorcel

Kris

Kris Hanne

Verantwoordelijke sponsoring

0476870877 kris.hanne1@telenet.be

Ondersteuning

Justine

Justine Louchaert

Ploegleider dames

0472024700 use.louchaert@gmail.com
Simon

Simon Lapeire

Ploegleider tijdrijden

Marc

Marc Hemeryck

Ploegleider veld

0476245648 marchemeryck@hotmail.com
Laurens

Laurens Use

Trainer dames

0498840163 use.louchaert@gmail.com
Jurgen

Jurgen Timperman

Trainer Aspiranten

0472985409 timperman.TP@hotmail.com
Marc

Marc Hemeryck

Trainer veld

0476245648 marchemeryck@hotmail.com
Jarno

Jarno D'hondt

Mecanicien

Simon

Simon Lapeire

Mecanicien

Evie

Evie Claeys

Verzorger

Stéphanie

Stéphanie Vanneste

Aanspreekpersoon integriteit

0478771338 stephanie.vanneste@gmail.com
Naomi

Naomi Hanne

Kledij verantwoordelijke

0474778131 naomihanne@hotmail.com
Patricia

Patricia De Craemer

Team evenementen

Deline

Deline Terryn

Team evenementen

Dieter

Dieter Desmedt

Team evenementen