Vandaele Laurens

Vandaele Laurens

Resultaten (207)

Datum Wedstrijd Categorie Discipline Uitslag
23/06/2019 Ingooigem Junioren 1.14.3 Weg 3
22/06/2019 Westkerke Junioren 1.14.3 Weg 12
09/06/2019 Wervik Junioren 1.14.3 Weg 3
08/06/2019 Bonheiden-Rijmenam Junioren 1.14 NAT Weg 106
30/05/2019 Harelbeke Cat .C - junioren Weg 1
30/05/2019 Harelbeke Cat .C - junioren Weg 1
26/05/2019 Kruishoutem Junioren 1.14.3 Weg 18
18/05/2019 PK De Haan-Vosseslag Junioren 1.14.3 Weg 8
06/04/2019 Bury Cat .C - junioren Weg 4
30/03/2019 Kortemark (Werken) Junioren 1.14.3 Weg 25
02/03/2019 Staden Cat .C - junioren Weg 18
04/03/2018 De Klijte Heuvelland Junioren 1.14.3 Weg 13
24/02/2018 Staden Junioren 1.14.3 Weg 3
24/09/2017 Jemeppe topcompetitie Nieuwelingen 1.7 NAT Weg 17
24/09/2017 Jemeppe BVB Junioren 1.14 NAT Weg 17
17/09/2017 Werken - Kortemark Nieuwelingen 1.17.3 Weg 7
16/09/2017 Dottenijs 6de manche Nieuwelingen 1.17.3 Weg 998
10/09/2017 Kuurne Nieuwelingen 1.17.3 Weg 6
09/09/2017 Dottenijs 5de manche Nieuwelingen 1.17.3 Weg 1
03/09/2017 Machelen - Zulte Nieuwelingen 1.17.3 Weg 998
02/09/2017 Hulste Nieuwelingen 1.17.3 Weg 3
02/09/2017 Hulste Nieuwelingen 1.17.3 Weg 3
26/08/2017 Dottenijs 4de manche Nieuwelingen 1.17.3 Weg 4
20/08/2017 West-Vlaanderen Cycling tour rit 3 Nieuwelingen 2.17 NAT Weg 4
19/08/2017 West-Vlaanderen Cycling tour rit 2b Nieuwelingen 2.17 NAT Weg 1
19/08/2017 West-Vlaanderen Cycling tour rit 2a Nieuwelingen 2.17 NAT Weg 3
18/08/2017 West-Vlaanderen Cycling tour rit 1 Nieuwelingen 2.17 NAT Weg 61
12/08/2017 Dottenijs Nieuwelingen 1.17.3 Weg 1
01/08/2017 Kooigem Nieuwelingen 1.17.3 Weg 5
25/07/2017 DOVY NATOURCRITERIUM ROESELARE Nieuwelingen 1.17.3 Weg 3
13/07/2017 Pk piste rumbeke Nieuwelingen 1.17.3 Piste 1
09/07/2017 Frasnes beker van Belgiƫ Nieuwelingen 1.7 NAT Weg 16
01/07/2017 Moorslede - Slypskapelle Nieuwelingen 1.17.3 Weg 9
25/06/2017 Kuurne Nieuwelingen 1.17.3 Weg 21
24/06/2017 Lichtervelde Nieuwelingen 1.17.3 Weg 1
18/06/2017 Passendale Nieuwelingen 1.17.3 Weg 999
11/06/2017 Bredene Nieuwelingen 1.17.3 Weg 1
05/06/2017 Meulebeke Nieuwelingen 1.17.3 Weg 6
03/06/2017 Lauwe Nieuwelingen 1.17.3 Weg 11
28/05/2017 Sint Martens Bodegem Nieuwelingen 1.17.3 Weg 13
28/05/2017 Sint Martens Bodegem Nieuwelingen 1.17.3 Weg 13
25/05/2017 Laarne Vlaams-Kampioenschap Nieuwelingen 1.17.3 Weg 998
14/05/2017 TC Vorselaar Nieuwelingen 1.7 NAT Weg 18
06/05/2017 PK De Haan (2de jaars nieuwelingen) Nieuwelingen 1.17.3 Weg 1
01/05/2017 Dottenijs 2de manche Nieuwelingen 1.17.3 Weg 1
23/04/2017 Sint-Joris (Beernem) Nieuwelingen 1.17.3 Weg 1
17/04/2017 Ledegem Nieuwelingen 1.17.3 Weg 3
15/04/2017 Stasegem Nieuwelingen 1.17.3 Weg 1
13/04/2017 PK Tijdrijden (Baliebrugge) Nieuwelingen 1.17.3 Weg 3
09/04/2017 Veldegem Nieuwelingen 1.17.3 Weg 999
08/04/2017 Zandvoorde (Zonnebeke) Nieuwelingen 1.17.3 Weg 8
01/04/2017 Beveren Nieuwelingen 1.17.3 Weg 10
26/03/2017 BVB Katjeskoers Ieper Nieuwelingen 1.7 NAT Weg 61
19/03/2017 Damme Nieuwelingen 1.17.3 Weg 14
18/03/2017 Ichtegem Nieuwelingen 1.17.3 Weg 10
05/03/2017 Ichtegem Nieuwelingen 1.17.3 Weg 4
25/02/2017 Dottenijs Nieuwelingen 1.17.3 Weg 1
19/02/2017 Clubkampioenschap Meulebeke Nieuwelingen 1.17.3 Weg 2
27/09/2015 Wielsbeke Aspiranten 14 jaar jongens Weg 3
20/09/2015 Rollegem-Kapelle Aspiranten 14 jaar jongens Weg 1
06/09/2015 Gistel Aspiranten 14 jaar jongens Weg 2
30/08/2015 Veldegem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 1
21/07/2015 Kampioenschap van Vlaanderen - Leopoldsburg tijdrit Aspiranten 14 jaar jongens Weg 20
21/07/2015 Kampioenschap van Vlaanderen - Leopoldsburg wegrit Aspiranten 14 jaar jongens Weg 49
14/07/2015 PK Rumbeke Aspiranten 14 jaar jongens Piste 1
11/07/2015 Waregem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 1
28/06/2015 Leke - Diksmuide Aspiranten 14 jaar jongens Weg 1
07/06/2015 PK Waardamme Aspiranten 14 jaar jongens Weg 1
31/05/2015 Brugge Sint-Pieters Aspiranten 14 jaar jongens Weg 1
25/05/2015 Maldegem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 9
17/05/2015 Aartrijke Aspiranten 14 jaar jongens Weg 1
14/05/2015 Ledegem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 1
10/05/2015 Waregem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 3
03/05/2015 Ichtegem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 1
26/04/2015 Ingelmunster Aspiranten 14 jaar jongens Weg 1
19/04/2015 Brugge Sint Pieters 1ste reeks Aspiranten 14 jaar jongens Weg 1
12/04/2015 MASSEMEN Aspiranten 14 jaar jongens Weg 3
09/04/2015 PK tijdrijden Ruddervoorde Aspiranten 14 jaar jongens Weg 3
31/01/2015 BK aspiranten piste Aspiranten 14 jaar jongens Piste 3
24/01/2015 Pistemeeting AVS finale omnium Aspiranten 14 jaar jongens Piste 3
26/10/2014 Roeselare Aspiranten 14 jaar jongens Veld 8
19/10/2014 Landskouter Aspiranten 14 jaar jongens Veld 11
11/10/2014 Diksmuide Aspiranten 14 jaar jongens Veld 29
07/09/2014 Gistel Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
03/09/2014 Pistemeeting Brugge Aspiranten 13 jaar jongens Piste 1
31/08/2014 Saint-Ghislain Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
24/08/2014 Beernem Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
19/08/2014 Provinciaal kampioenschap Piste Rumbeke Aspiranten 13 jaar jongens Piste 1
17/08/2014 Schuiferskapelle Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
10/08/2014 Westkerke Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
03/08/2014 BK wegrit Grandglise Aspiranten 13 jaar jongens Weg 33
03/08/2014 BK Tijdrijden Grandglise Aspiranten 13 jaar jongens Weg 16
27/07/2014 Ooigem Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
24/07/2014 Pistemeeting Brugge Aspiranten 13 jaar jongens Piste 1
15/07/2014 Pistemeeting Rumbeke Aspiranten 13 jaar jongens Piste 1
12/07/2014 Parike (Brakel) Aspiranten 13 jaar jongens Weg 3
29/06/2014 PK Weg Wingene Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
29/06/2014 PK Tijdrijden Wingene Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
01/06/2014 Sint-Pieters Brugge Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
26/05/2014 Bredene Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
18/05/2014 Aartrijke Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
11/05/2014 Waregem Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
04/05/2014 Ichtegem Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
27/04/2014 Denderhoutem Reeks 2 Aspiranten 13 jaar jongens Weg 1
13/04/2014 Lendelede Aspiranten 13 jaar jongens Weg 3
01/02/2014 BK Gent Aspiranten 13 jaar jongens Piste 5
25/01/2014 VK piste aspiranten Gent Aspiranten 13 jaar jongens Piste 1
24/11/2013 PK Beernem Aspiranten 13 jaar jongens Veld 6
17/11/2013 Zele Aspiranten 13 jaar jongens Veld 3
03/11/2013 Lokeren Aspiranten 13 jaar jongens Veld 1
27/10/2013 Alsemberg Aspiranten 13 jaar jongens Veld 23
20/10/2013 Landskouter Aspiranten 13 jaar jongens Veld 2
13/10/2013 Diksmuide Aspiranten 13 jaar jongens Veld 1
22/09/2013 Ooigem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
14/09/2013 Waardamme Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
08/09/2013 Meulebeke Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
01/09/2013 Gistel Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
25/08/2013 Beernem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
20/08/2013 Rumbeke Aspiranten 12 jaar jongens Piste 1
15/08/2013 Massemen (Wetteren) Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
10/08/2013 Maarkedal Aspiranten 12 jaar jongens Weg 3
04/08/2013 BK Aspiranten Hakendover Aspiranten 12 jaar jongens Weg 6
04/08/2013 BK tijdenrijden Hakendover Aspiranten 12 jaar jongens Weg 7
27/07/2013 Melle Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
21/07/2013 VK Arendonk Aspiranten 12 jaar jongens Weg 4
21/07/2013 VK Tijdrijden Arendonk Aspiranten 12 jaar jongens Weg 8
16/07/2013 Rumbeke Aspiranten 12 jaar jongens Piste 1
14/07/2013 Zaffelare - reeks 2 Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
06/07/2013 Waregem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
22/06/2013 Ronse Aspiranten 12 jaar jongens Weg 15
02/06/2013 PK Beernem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 2
02/06/2013 PK Tijdrijden Beernem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 2
25/05/2013 Bredene Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
19/05/2013 Aartrijke Aspiranten 12 jaar jongens Weg 2
09/05/2013 Ledegem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 2
08/05/2013 Rumbeke Aspiranten 12 jaar jongens Piste 1
05/05/2013 Ichtegem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
28/04/2013 Beveren Aspiranten 12 jaar jongens Weg 3
21/04/2013 Zingem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
14/04/2013 Lendelede Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
06/04/2013 Hamme Aspiranten 12 jaar jongens Weg 1
09/02/2013 BK Gent Aspiranten 12 jaar jongens Piste 1
20/01/2013 VK Gent Aspiranten 12 jaar jongens Piste 4
12/01/2013 Gent Aspiranten 12 jaar jongens Piste 1
30/12/2012 Jabbeke Aspiranten 12 jaar jongens Veld 3
23/12/2012 Desselgem Aspiranten 12 jaar jongens Veld 3
08/12/2012 Zingem Aspiranten 12 jaar jongens Veld 1
01/12/2012 Bavegem Aspiranten 12 jaar jongens Veld 1
25/11/2012 BK veldrijden Arendonk Aspiranten 12 jaar jongens Veld 5
18/11/2012 Zele Aspiranten 12 jaar jongens Veld 1
11/11/2012 VK Stene-Oostende Aspiranten 12 jaar jongens Veld 8
04/11/2012 Lokeren Aspiranten 12 jaar jongens Veld 3
28/10/2012 Koekelare Aspiranten 12 jaar jongens Veld 3
21/10/2012 PK Landskouter Aspiranten 12 jaar jongens Veld 4
09/09/2012 Meulebeke Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
02/09/2012 Waregem Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
27/08/2012 Izegem Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
19/08/2012 schuiferskapelle Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
12/08/2012 Westkerke Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
05/08/2012 Wervik Miniemen 11 jaar jongens Weg 3
28/07/2012 Wetteren Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
30/06/2012 Ichtegem Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
24/06/2012 Brugge Sint-pieters Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
28/05/2012 Krombeke Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
12/05/2012 ploegsteert Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
06/05/2012 Aalbeke Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
29/04/2012 Waregem Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
22/04/2012 Waregem Miniemen 11 jaar jongens Weg 1
14/04/2012 Watervliet Miniemen 11 jaar jongens Weg 3
26/12/2011 Jabbeke Miniemen 11 jaar jongens Veld 2
18/12/2011 Lichtervelde Miniemen 11 jaar jongens Veld 3
11/12/2011 Zaffelare Miniemen 11 jaar jongens Veld 1
20/11/2011 Schoonaarde Miniemen 11 jaar jongens Veld 1
13/11/2011 Zingem Miniemen 11 jaar jongens Veld 1
06/11/2011 Lokeren Miniemen 11 jaar jongens Veld 1
30/10/2011 Koekelare Miniemen 11 jaar jongens Veld 1
23/10/2011 Landskouter Miniemen 11 jaar jongens Veld 1
15/10/2011 Diksmuide Miniemen 11 jaar jongens Veld 1
08/10/2011 Veldegem Miniemen 10 jaar jongens Weg 3
02/10/2011 Krombeke Miniemen 10 jaar jongens Weg 1
25/09/2011 Wielsbeke Miniemen 10 jaar jongens Weg 1
11/09/2011 Meulebeke Miniemen 10 jaar jongens Weg 16
04/09/2011 Waregem Miniemen 10 jaar jongens Weg 1
28/08/2011 Moerzeke Miniemen 10 jaar jongens Weg 2
21/08/2011 Schuiferskapelle Miniemen 10 jaar jongens Weg 1
24/07/2011 Landskouter Miniemen 10 jaar jongens Weg 1
17/07/2011 Zwevegem Miniemen 10 jaar jongens Weg 1
09/07/2011 Beitem Miniemen 10 jaar jongens Weg 3
02/07/2011 Sint-Pieters-Brugge Miniemen 10 jaar jongens Weg 1
25/06/2011 Ichtegem Miniemen 10 jaar jongens Weg 3
26/12/2010 Diksmuide Miniemen 10 jaar jongens Veld 1
21/11/2010 Schoonaarde Miniemen 10 jaar jongens Veld 2
07/11/2010 Lokeren Miniemen 10 jaar jongens Veld 1
17/10/2010 Landskouter Miniemen 10 jaar jongens Veld 1
09/10/2010 Veldegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 1
03/10/2010 Krombeke Miniemen 9 jaar jongens Weg 2
25/09/2010 Leupegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 1
19/09/2010 Aalbeke Miniemen 9 jaar jongens Weg 10
12/09/2010 Zingem Miniemen 9 jaar jongens Weg 1
05/09/2010 Zele - Heikant Miniemen 9 jaar jongens Weg 1
29/08/2010 Izegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 1
21/08/2010 Zwevegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 2
15/08/2010 Knesselare Miniemen 9 jaar jongens Weg 1
08/08/2010 Veldegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 2
01/08/2010 Ruddervoorde Miniemen 9 jaar jongens Weg 1
25/07/2010 Landskouter Miniemen 9 jaar jongens Weg 3
10/07/2010 Beitem Miniemen 9 jaar jongens Weg 1
Sportline