Vanhaecke Arno

Vanhaecke Arno

Resultaten (106)

Datum Wedstrijd Categorie Discipline Uitslag
12/01/2019 Kruibeke BK 1ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 49
06/01/2019 Bonheiden Cat .C - nieuwelingen Veld 17
29/12/2018 Bredene 1ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 10
26/12/2018 Beernem 1ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 12
23/12/2018 Balegem 1ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 16
17/11/2018 Boortmeerbeek - 1 ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 19
10/11/2018 Brakel - Elst 1ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 5
04/11/2018 Tielt PK 1ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 6
21/10/2018 1e Jaars Nieuwelingen Roeselare Cat .C - nieuwelingen Veld 5
14/10/2018 1e jaars Nieuwelingen Zingem Cat .C - nieuwelingen Veld 6
06/10/2018 Meulebeke 1e jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 11
30/09/2018 Kasterlee 1st jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 10
23/09/2018 Hoboken 1e jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 14
15/09/2018 Knesselare Cat .C - nieuwelingen Veld 14
29/07/2018 Oudenburg Aspiranten 14 jaar jongens Weg 44
19/05/2018 Mountainbike Moerbeke-Waas Flanders MTB Kids Series Aspiranten 14 jaar jongens Veld 38
03/12/2017 koekelare Aspiranten 14 jaar jongens Veld 17
26/11/2017 BK Lille Aspiranten 14 jaar jongens Veld 42
19/11/2017 uitbergen Aspiranten 14 jaar jongens Veld 17
11/11/2017 Vlaams Kampioenschap Herenthout Aspiranten 14 jaar jongens Veld 27
11/11/2017 Vlaams Kampioenschap Herenthout Aspiranten 14 jaar jongens Veld 27
05/11/2017 Lokeren Aspiranten 14 jaar jongens Veld 20
29/10/2017 Beernem Aspiranten 14 jaar jongens Veld 10
14/10/2017 Zingem Aspiranten 14 jaar jongens Veld 19
07/10/2017 Ardooie Aspiranten 14 jaar jongens Veld 14
30/09/2017 Zele Aspiranten 14 jaar jongens Veld 19
03/09/2017 Gistel Aspiranten 13 jaar jongens Weg 28
13/08/2017 Kidschallenge Oudenaarde mtb Aspiranten 13 jaar jongens Veld 27
27/05/2017 Rumbeke Aspiranten 13 jaar jongens Weg 26
01/05/2017 Hooglede Aspiranten 13 jaar jongens Weg 22
05/02/2017 Hammelterre Diest Aspiranten 13 jaar jongens Veld 24
21/01/2017 Assenede Aspiranten 13 jaar jongens Veld 12
15/01/2017 langemark Aspiranten 13 jaar jongens Veld 11
07/01/2017 Hamme-Zogge Aspiranten 13 jaar jongens Veld 6
11/12/2016 Veurne Aspiranten 13 jaar jongens Veld 8
03/12/2016 Koekelare Aspiranten 13 jaar jongens Veld 5
03/12/2016 Koekelare Aspiranten 13 jaar jongens Veld 5
27/11/2016 Hélècine - BK Aspiranten 13 jaar jongens Veld 24
13/11/2016 Zele Aspiranten 13 jaar jongens Veld 18
11/11/2016 Lichtervelde Aspiranten 13 jaar jongens Veld 19
06/11/2016 Lokeren Aspiranten 13 jaar jongens Veld 15
30/10/2016 Beernem Aspiranten 13 jaar jongens Veld 7
23/10/2016 Roeselare Aspiranten 13 jaar jongens Veld 13
15/10/2016 MSKA Roeselare Aspiranten 13 jaar jongens Veld 10
09/10/2016 Ardooie Aspiranten 13 jaar jongens Veld 24
02/10/2016 Diksmuide Aspiranten 13 jaar jongens Veld 9
02/10/2016 Diksmuide Aspiranten 13 jaar jongens Veld 9
31/07/2016 Zerkegem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 26
26/06/2016 Leke Aspiranten 12 jaar jongens Weg 4
05/06/2016 provinciaal kampioenschap waregem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 22
05/06/2016 provinciaal kampioenschap waregem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 22
10/04/2016 Ingelmunster Aspiranten 12 jaar jongens Weg 17
23/01/2016 Waregem Aspiranten 12 jaar jongens Veld 6
03/01/2016 Hamme-Zogge Aspiranten 12 jaar jongens Veld 6
26/12/2015 jabbeke Aspiranten 12 jaar jongens Veld 6
20/12/2015 Lichtervelde Aspiranten 12 jaar jongens Veld 10
12/12/2015 Bavegem Aspiranten 12 jaar jongens Veld 6
06/12/2015 BK aspiranten Oosterzele Aspiranten 12 jaar jongens Veld 21
28/11/2015 Roeselare (MSKA) Aspiranten 12 jaar jongens Veld 5
22/11/2015 uitbergen Aspiranten 12 jaar jongens Veld 10
14/11/2015 Zele Aspiranten 12 jaar jongens Veld 9
11/11/2015 Leopoldsburg Aspiranten 12 jaar jongens Veld 23
31/10/2015 Drogenbroodscross Aspiranten 12 jaar jongens Veld 14
25/10/2015 Roeselare Aspiranten 12 jaar jongens Veld 4
10/10/2015 Ardooie Aspiranten 12 jaar jongens Veld 17
04/10/2015 Diksmuide Aspiranten 12 jaar jongens Veld 2
20/09/2015 Aalbeke Miniemen 11 jaar jongens Weg 6
19/07/2015 Zwevegem Miniemen 11 jaar jongens Weg 10
28/06/2015 Ichtegem Miniemen 11 jaar jongens Weg 10
07/06/2015 Laarne Reeks 2 Miniemen 11 jaar jongens Weg 19
24/05/2015 Maldegem reeks B Miniemen 11 jaar jongens Weg 22
18/01/2015 Diksmuide Miniemen 11 jaar jongens Veld 4
04/01/2015 Hamme Miniemen 11 jaar jongens Veld 7
27/12/2014 Jabbeke Miniemen 11 jaar jongens Veld 3
21/12/2014 Lichtervelde Miniemen 11 jaar jongens Veld 18
29/11/2014 Roeselare Miniemen 11 jaar jongens Veld 5
23/11/2014 Belsele Miniemen 11 jaar jongens Veld 4
09/11/2014 Lokeren Miniemen 11 jaar jongens Veld 10
02/11/2014 Beernem Miniemen 11 jaar jongens Veld 5
26/10/2014 Roeselare Miniemen 11 jaar jongens Veld 1
19/10/2014 Landskouter Miniemen 11 jaar jongens Veld 3
11/10/2014 Diksmuide Miniemen 11 jaar jongens Veld 4
21/09/2014 Aalbeke Miniemen 10 jaar jongens Weg 13
24/08/2014 Izegem Miniemen 10 jaar jongens Weg 18
27/07/2014 Ooigem Miniemen 10 jaar jongens Weg 5
20/07/2014 Zwevegem Miniemen 10 jaar jongens Weg 6
01/06/2014 Sint-Pieters-Brugge Miniemen 10 jaar jongens Weg 11
18/05/2014 Izegem Miniemen 10 jaar jongens Weg 10
11/05/2014 Waregem Miniemen 10 jaar jongens Weg 18
29/12/2013 Jabbeke Miniemen 10 jaar jongens Veld 3
22/12/2013 Lichtervelde Miniemen 10 jaar jongens Veld 10
14/12/2013 Bavegem Miniemen 10 jaar jongens Veld 5
07/12/2013 Houtem-Veurne Miniemen 10 jaar jongens Veld 9
17/11/2013 Zele Miniemen 10 jaar jongens Veld 3
09/11/2013 Roeselare Miniemen 10 jaar jongens Veld 3
03/11/2013 Lokeren Miniemen 10 jaar jongens Veld 5
20/10/2013 Landskouter Miniemen 10 jaar jongens Veld 3
13/10/2013 Diksmuide Miniemen 9 jaar jongens Veld 5
15/09/2013 Aalbeke Miniemen 9 jaar jongens Weg 7
25/08/2013 Izegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 7
04/08/2013 wervik Miniemen 9 jaar jongens Weg 6
28/07/2013 Veldegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 7
21/07/2013 Zwevegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 5
23/06/2013 BRUGGE SINT-PIETERS Miniemen 9 jaar jongens Weg 5
19/05/2013 Izegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 6
05/05/2013 Oosterzele Miniemen 9 jaar jongens Weg 10
Sportline