Lenaers Milan

Lenaers Milan

Resultaten (233)

Datum Wedstrijd Categorie Discipline Uitslag
13/10/2019 Zingem Cat .C - nieuwelingen Veld 21
12/10/2019 Kruibeke Cat .C - nieuwelingen Veld 21
05/10/2019 Meulebeke 2de jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 34
21/09/2019 Knesselare 2' jaars nieuwelingen Cat .C - nieuwelingen Veld 31
15/09/2019 Werken Nieuwelingen 1.17.3 Weg 12
14/09/2019 Alveringem Cat .C - nieuwelingen Weg 27
08/09/2019 Handzame Criterium van de Westhoek Weg 10
07/09/2019 Beveren aan de yzer Criterium van de Westhoek Weg 5
01/09/2019 Rollegem-Tombroek Nieuwelingen 1.17.3 Weg 34
30/08/2019 Gyverinckhove Criterium van de Westhoek Weg 5
21/08/2019 Ruiselede Cat .C - nieuwelingen Weg 30
30/07/2019 Natourcriterium Roeselare Nieuwelingen 1.17.3 Weg 27
27/07/2019 Krombeke Criterium van de Westhoek Weg 5
13/07/2019 Langemark Cat .C - nieuwelingen Weg 50
30/06/2019 Krombeke Criterium van de Westhoek Weg 9
23/06/2019 Adinkerke Criterium van de Westhoek Weg 13
22/06/2019 Krombeke Criterium van de Westhoek Weg 13
10/06/2019 Adinkerke Criterium van de Westhoek Weg 9
08/06/2019 Zedelgem Nieuwelingen 1.17.3 Weg 38
02/06/2019 Meulebeke Nieuwelingen 1.17.3 Weg 65
30/05/2019 VK Laarne 1ste jaars Nieuwelingen 1.17.3 Weg 61
25/05/2019 Sint ter biezen Criterium van de Westhoek Weg 16
19/05/2019 Krombeke Criterium van de Westhoek Weg 7
11/05/2019 PK De Panne 1ste jaars Nieuwelingen 1.17.3 Weg 44
05/05/2019 bredene Nieuwelingen 1.17.3 Weg 32
04/05/2019 Aalbeke Cat .C - nieuwelingen Weg 42
27/04/2019 Zwevezele Nieuwelingen 1.17.3 Weg 42
22/04/2019 Ledegem Nieuwelingen 1.17.3 Weg 54
20/04/2019 Dadizele Nieuwelingen 1.17.3 Weg 62
13/04/2019 Roesbrugge Criterium van de Westhoek Weg 8
24/02/2019 Oostmalle 1'jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 32
16/02/2019 Middelkerke 1'jaars nieuwelingen Cat .C - nieuwelingen Veld 26
26/01/2019 Zonnebeke 1'jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 19
12/01/2019 Kruibeke BK 1ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 54
30/12/2018 Diegem 1'jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 38
26/12/2018 Beernem 1ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 22
15/12/2018 Lichtervelde 1 ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 14
08/12/2018 Zarren Cat .C - nieuwelingen Veld 10
11/11/2018 Gavere Cat .C - nieuwelingen Veld 33
10/11/2018 Brakel - Elst 1ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 18
04/11/2018 Tielt PK 1ste jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 23
28/10/2018 Ruddervoorde 1' jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 38
21/10/2018 1e Jaars Nieuwelingen Roeselare Cat .C - nieuwelingen Veld 18
14/10/2018 1e jaars Nieuwelingen Zingem Cat .C - nieuwelingen Veld 26
07/10/2018 Moerkerke 1e jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 9
06/10/2018 Meulebeke 1e jaars Cat .C - nieuwelingen Veld 22
16/09/2018 Geraardsbergen Cat .C - nieuwelingen Veld 21
15/09/2018 Knesselare Cat .C - nieuwelingen Veld 21
19/08/2018 Tielt (schuiferskapelke) Aspiranten 14 jaar jongens Weg 8
12/08/2018 Zerkegem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 12
04/08/2018 Egem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 13
29/07/2018 Oudenburg Aspiranten 14 jaar jongens Weg 46
22/07/2018 Ooigem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 10
08/07/2018 Meulebeke Aspiranten 14 jaar jongens Weg 23
01/07/2018 Rekkem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 27
23/06/2018 Moen Aspiranten 14 jaar jongens Weg 11
03/06/2018 Zilverberg Provinciaal Kampioenschap Aspiranten 14 jaar jongens Weg 29
26/05/2018 Rumbeke Aspiranten 14 jaar jongens Weg 24
21/05/2018 Hooglede Aspiranten 14 jaar jongens Weg 34
19/05/2018 Veldegem reeks 2 Aspiranten 14 jaar jongens Weg 12
13/05/2018 Reningelst Aspiranten 14 jaar jongens Weg 32
06/05/2018 Waregem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 32
01/05/2018 Handzame Aspiranten 14 jaar jongens Weg 15
22/04/2018 Sint-Pieters Brugge Aspiranten 14 jaar jongens Weg 37
15/04/2018 Bellegem reeks 2 Aspiranten 14 jaar jongens Weg 28
08/04/2018 Waregem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 46
02/04/2018 Wevelgem Aspiranten 14 jaar jongens Weg 17
27/01/2018 Assenede Aspiranten 14 jaar jongens Veld 17
21/01/2018 Diest Aspiranten 14 jaar jongens Veld 26
07/01/2018 Langemark Aspiranten 14 jaar jongens Veld 15
30/12/2017 Hamme Aspiranten 14 jaar jongens Veld 40
17/12/2017 Lichtervelde Aspiranten 14 jaar jongens Veld 12
10/12/2017 Veurne Aspiranten 14 jaar jongens Veld 9
03/12/2017 koekelare Aspiranten 14 jaar jongens Veld 24
19/11/2017 uitbergen Aspiranten 14 jaar jongens Veld 21
11/11/2017 Vlaams Kampioenschap Herenthout Aspiranten 14 jaar jongens Veld 48
05/11/2017 Lokeren Aspiranten 14 jaar jongens Veld 19
01/11/2017 Houthulst Aspiranten 14 jaar jongens Veld 21
29/10/2017 Beernem Aspiranten 14 jaar jongens Veld 16
22/10/2017 Roeselare Schiervelde Aspiranten 14 jaar jongens Veld 24
14/10/2017 Zingem Aspiranten 14 jaar jongens Veld 32
07/10/2017 Ardooie Aspiranten 14 jaar jongens Veld 22
30/09/2017 Zele Aspiranten 14 jaar jongens Veld 34
24/09/2017 Diksmuide Aspiranten 14 jaar jongens Veld 20
10/09/2017 Deerlijk Aspiranten 13 jaar jongens Weg 19
03/09/2017 Gistel Aspiranten 13 jaar jongens Weg 16
30/07/2017 ZERKEGEM Aspiranten 13 jaar jongens Weg 27
23/07/2017 Handzame Aspiranten 13 jaar jongens Weg 13
21/07/2017 VK Leopolsburg Aspiranten 13 jaar jongens Weg 51
16/07/2017 Brecht Aspiranten 13 jaar jongens Weg 18
13/07/2017 PK Rumbeke Aspiranten 13 jaar jongens Piste 4
08/07/2017 ere-tournai Aspiranten 13 jaar jongens Weg 8
04/07/2017 Pistemeeting Rumbeke Aspiranten 13 jaar jongens Piste 8
02/07/2017 Rekkem Aspiranten 13 jaar jongens Weg 9
24/06/2017 Nieuwpoort Aspiranten 13 jaar jongens Weg 17
04/06/2017 PK Ruddervoorde Aspiranten 13 jaar jongens Weg 31
28/05/2017 Mini Paris Roubaix Aspiranten 13 jaar jongens Weg 137
21/05/2017 Veldegem Aspiranten 13 jaar jongens Weg 7
14/05/2017 Poperinge Aspiranten 13 jaar jongens Weg 19
06/05/2017 Montignies lez lens Aspiranten 13 jaar jongens Weg 21
01/05/2017 Hooglede Aspiranten 13 jaar jongens Weg 18
23/04/2017 Brugge Sint-Pieters 2de reeks Aspiranten 13 jaar jongens Weg 15
17/04/2017 Denderhoutem Aspiranten 13 jaar jongens Weg 22
21/01/2017 Assenede Aspiranten 13 jaar jongens Veld 21
15/01/2017 langemark Aspiranten 13 jaar jongens Veld 15
07/01/2017 Hamme-Zogge Aspiranten 13 jaar jongens Veld 24
18/12/2016 Lichtervelde - West-Vlaams kamp. Aspiranten 13 jaar jongens Veld 16
11/12/2016 Veurne Aspiranten 13 jaar jongens Veld 25
03/12/2016 Belsele Aspiranten 13 jaar jongens Veld 14
27/11/2016 Hélècine - BK Aspiranten 13 jaar jongens Veld 39
20/11/2016 Uitbergen (Berlare) Aspiranten 13 jaar jongens Veld 15
20/11/2016 Uitbergen (Berlare) Aspiranten 13 jaar jongens Veld 15
13/11/2016 Zele Aspiranten 13 jaar jongens Veld 23
11/11/2016 Lichtervelde Aspiranten 13 jaar jongens Veld 43
06/11/2016 Lokeren Aspiranten 13 jaar jongens Veld 31
30/10/2016 Beernem Aspiranten 13 jaar jongens Veld 19
23/10/2016 Roeselare Aspiranten 13 jaar jongens Veld 19
15/10/2016 MSKA Roeselare Aspiranten 13 jaar jongens Veld 14
09/10/2016 Ardooie Aspiranten 13 jaar jongens Veld 25
02/10/2016 Diksmuide Aspiranten 13 jaar jongens Veld 20
04/09/2016 Gistel Aspiranten 12 jaar jongens Weg 14
21/08/2016 Schuiferskapelle Aspiranten 12 jaar jongens Weg 26
14/08/2016 Westkerke Aspiranten 12 jaar jongens Weg 20
06/08/2016 Egem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 9
21/07/2016 VK Mazenzele Aspiranten 12 jaar jongens Weg 18
09/07/2016 Asprianten Waregem 12 jaar Aspiranten 12 jaar jongens Weg 17
26/06/2016 Leke Aspiranten 12 jaar jongens Weg 18
05/06/2016 provinciaal kampioenschap waregem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 6
28/05/2016 Rumbeke Aspiranten 12 jaar jongens Weg 5
15/05/2016 Veldegem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 4
15/05/2016 Veldegem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 4
15/05/2016 Veldegem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 4
07/05/2016 Waregem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 10
05/05/2016 Ledegem Aspiranten 12 jaar jongens Weg 5
24/04/2016 Brugge Sint-Pieters Aspiranten 12 jaar jongens Weg 10
17/04/2016 Bellegem reeks 2 Aspiranten 12 jaar jongens Weg 10
10/04/2016 Ingelmunster Aspiranten 12 jaar jongens Weg 9
03/04/2016 boortmeerbeek Aspiranten 12 jaar jongens Weg 21
06/02/2016 assenede Aspiranten 12 jaar jongens Veld 9
23/01/2016 Waregem Aspiranten 12 jaar jongens Veld 19
17/01/2016 Ottignies Aspiranten 12 jaar jongens Veld 8
03/01/2016 Hamme-Zogge Aspiranten 12 jaar jongens Veld 12
26/12/2015 jabbeke Aspiranten 12 jaar jongens Veld 16
20/12/2015 Lichtervelde Aspiranten 12 jaar jongens Veld 11
12/12/2015 Bavegem Aspiranten 12 jaar jongens Veld 16
06/12/2015 BK aspiranten Oosterzele Aspiranten 12 jaar jongens Veld 29
28/11/2015 Roeselare (MSKA) Aspiranten 12 jaar jongens Veld 15
22/11/2015 uitbergen Aspiranten 12 jaar jongens Veld 13
04/10/2015 Diksmuide Aspiranten 12 jaar jongens Veld 26
27/09/2015 Wielsbeke Miniemen 11 jaar jongens Weg 20
20/09/2015 Aalbeke Miniemen 11 jaar jongens Weg 3
19/07/2015 Zwevegem Miniemen 11 jaar jongens Weg 8
11/07/2015 Waregem Miniemen 11 jaar jongens Weg 17
07/06/2015 Laarne Reeks 2 Miniemen 11 jaar jongens Weg 10
17/05/2015 Brecht ( wegrit ) Miniemen 11 jaar jongens Weg 11
10/05/2015 Waregem Miniemen 11 jaar jongens Weg 22
18/01/2015 Diksmuide Miniemen 11 jaar jongens Veld 6
04/01/2015 Hamme Miniemen 11 jaar jongens Veld 11
28/12/2014 Sint Lambrechts Herk Miniemen 11 jaar jongens Veld 5
21/12/2014 Lichtervelde Miniemen 11 jaar jongens Veld 13
13/12/2014 Bavegem Miniemen 11 jaar jongens Veld 21
29/11/2014 Roeselare Miniemen 11 jaar jongens Veld 11
23/11/2014 Belsele Miniemen 11 jaar jongens Veld 14
11/11/2014 Hoegaarden Miniemen 11 jaar jongens Veld 11
09/11/2014 Lokeren Miniemen 11 jaar jongens Veld 9
02/11/2014 Beernem Miniemen 11 jaar jongens Veld 7
26/10/2014 Roeselare Miniemen 11 jaar jongens Veld 3
19/10/2014 Kontich Miniemen 11 jaar jongens Veld 9
11/10/2014 Diksmuide Miniemen 11 jaar jongens Veld 9
07/09/2014 Gistel Miniemen 10 jaar jongens Weg 5
24/08/2014 Izegem Miniemen 10 jaar jongens Weg 21
10/08/2014 Westkerke Miniemen 10 jaar jongens Weg 11
20/07/2014 Zwevegem Miniemen 10 jaar jongens Weg 7
06/07/2014 Herzele Miniemen 10 jaar jongens Weg 27
29/06/2014 Ichtegem Miniemen 10 jaar jongens Weg 13
08/06/2014 Heppen Miniemen 10 jaar jongens Weg 17
29/05/2014 Leupegem tijdrit Miniemen 10 jaar jongens Weg 21
29/05/2014 Leupegem wegrit Miniemen 10 jaar jongens Weg 15
17/05/2014 Grandglise Miniemen 10 jaar jongens Weg 9
10/05/2014 Ploegsteert Miniemen 10 jaar jongens Weg 5
04/05/2014 Beloeil Miniemen 10 jaar jongens Weg 12
27/04/2014 Helecine Miniemen 10 jaar jongens Weg 12
05/01/2014 Belsele Miniemen 10 jaar jongens Veld 5
29/12/2013 Jabbeke Miniemen 10 jaar jongens Veld 9
07/12/2013 Houtem-Veurne Miniemen 10 jaar jongens Veld 7
24/11/2013 Beernem Miniemen 10 jaar jongens Veld 3
11/11/2013 leopoldsburg Miniemen 10 jaar jongens Veld 5
09/11/2013 Roeselare Miniemen 10 jaar jongens Veld 11
03/11/2013 Lokeren Miniemen 10 jaar jongens Veld 6
20/10/2013 Landskouter Miniemen 10 jaar jongens Veld 8
13/10/2013 Diksmuide Miniemen 9 jaar jongens Veld 6
15/09/2013 escanaffles Miniemen 9 jaar jongens Weg 4
08/09/2013 Meulebeke Miniemen 9 jaar jongens Weg 6
01/09/2013 Gistel Miniemen 9 jaar jongens Weg 3
18/08/2013 ST-TRUIDEN Aalst Miniemen 9 jaar jongens Weg 4
10/08/2013 Grandglise Miniemen 9 jaar jongens Weg 4
04/08/2013 wervik Miniemen 9 jaar jongens Weg 20
28/07/2013 Veldegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 9
21/07/2013 Zwevegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 9
14/07/2013 Oostrozebeke Miniemen 9 jaar jongens Weg 10
07/07/2013 Moorslede -Beitem Miniemen 9 jaar jongens Weg 4
30/06/2013 Ichtegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 5
23/06/2013 BRUGGE SINT-PIETERS Miniemen 9 jaar jongens Weg 7
02/06/2013 Laarne Miniemen 9 jaar jongens Weg 10
25/05/2013 Bredene Miniemen 9 jaar jongens Weg 6
19/05/2013 Izegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 14
09/05/2013 leupegem Miniemen 9 jaar jongens Weg 5
05/05/2013 Oosterzele Miniemen 9 jaar jongens Weg 9
30/12/2012 Jabbeke Miniemen 9 jaar jongens Veld 11
23/12/2012 Desselgem Miniemen 9 jaar jongens Veld 10
16/12/2012 Lichtervelde Miniemen 9 jaar jongens Veld 4
04/11/2012 Lokeren Miniemen 9 jaar jongens Veld 4
28/10/2012 Koekelare Miniemen 9 jaar jongens Veld 3
13/10/2012 Diksmuide Miniemen 8 jaar jongens Veld 1
09/09/2012 Meulebeke Miniemen 8 jaar jongens Weg 11
02/09/2012 Waregem Miniemen 8 jaar jongens Weg 9
27/08/2012 Izegem Miniemen 8 jaar jongens Weg 7
19/08/2012 Schuiferskapelle Miniemen 8 jaar jongens Weg 3
12/08/2012 Westkerke Miniemen 8 jaar jongens Weg 8
05/08/2012 Wervik Miniemen 8 jaar jongens Weg 10
22/07/2012 Zwevegem Miniemen 8 jaar jongens Weg 9
15/07/2012 Mechelen -bovelingen Miniemen 8 jaar jongens Weg 6
08/07/2012 Moorslede Miniemen 8 jaar jongens Weg 8
30/06/2012 Ichtegem Miniemen 8 jaar jongens Weg 8
24/06/2012 Brugge Sint-pieters Miniemen 8 jaar jongens Weg 9
28/05/2012 Krombeke Miniemen 8 jaar jongens Weg 2
17/05/2012 Hoboken Miniemen 8 jaar jongens Weg 10
12/05/2012 Ploegsteert Miniemen 8 jaar jongens Weg 4
06/05/2012 Aalbeke Miniemen 8 jaar jongens Weg 3
29/04/2012 Waregem Miniemen 8 jaar jongens Weg 13
22/04/2012 Waregem Miniemen 8 jaar jongens Weg 7
08/04/2012 Oosterzele Miniemen 8 jaar jongens Weg 5
26/12/2011 Jabbeke Miniemen 9 jaar jongens Veld 5
Sportline